PRZEPRASZAMY!!!! STRONA W PRZEBUDOWIE

środa, Marzec 9th, 2016

strona w przebudowie

Czy wiesz jak bezpiecznie przekłuć uszy dziecku?

piątek, Kwiecień 27th, 2012

Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i powszechność alergii na nikiel wprowadziliśmy do naszego salonu  medyczny system do przekłuwania uszu -BLOMDAHL .

DWIE DZIURKI – JEDNO PRZEKŁUCIE

DLA DZIECI – TYLKO TO CO NAJLEPSZE

Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

 

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ I SWOJE ZDROWIE                                     

Wybierz hipoalergiczną biżuterię Blomdahl (Caring Jewellery), która została opracowana po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Biżuteria Blomdahl nie wywołuje alergii na nikiel, ponieważ jest wykonana z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra  (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami oraz perłami Swarovskiego. Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu: uszu, nosa lub pępka). Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie.

Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.

MAKSYMALNA OCHRONA KLIENTA!

Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem. Część, która w innych aparatach, dotyka uszu wielu Klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą.Kaseta zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek). Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta.

best mobile phone spy software
write argumentative essay

U nas zapłacisz kartą.

środa, Styczeń 4th, 2012

Przyjmujemy płatnosci kartą kredytową i płatniczą.

 Idąc do nas nie musisz szukać bankomatu…

african mango weight loss
spy-profi.com spy software android.

Epilfree – skuteczna metoda na usunięcie niechcianych włosów

środa, Sierpień 3rd, 2011

EpilFree – to naturalna, bezinwazyjna metoda usuwania niechcianego owłosienia. Zapytaj nas o PROMOCJE!

EpilFree jest skutecznym kosmetykiem usuwającym niechciane owłosienie
stworzonym przez Dr. Joel Konis – wiodącego naukowca z dziedziny
kosmetologii.

  • System EpilFree bazuje na bezpiecznych, naturalnych i syntetycznych składnikach, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów w traktowanych EpilFree partiach ciała.
  • Opatentowana formuła stworzona jest na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego i doświadczenia Dr Konis w rozwijaniu najnowszych technologii kosmetycznych.
  • System dedykowany jest rynkowi profesjonalnemu i wymaga demonstracji oraz szkolenia.
  • EpilFree redukuje do 80% wzrost włosa i hamuje cykl wzrostu włosa po serii zabiegów.

best iphone spy apps
breast growth pills